Whisbear

Są takie zabawki, których dzisiaj nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedną z nich jest Whisbear - szumiący miś, czyli przyjazny pluszak w formie uroczego zwierzątka, a jednocześnie profesjonalna zabawka, wspierająca rozwój sensoryczny dziecka.

Marka Whisbear to istny hit w dziedzinie polskich zabawek! Dlaczego? A otóż dlatego, że produkowane są w Polsce, a sam ich pomysł narodził się dzięki wytrwałości samych założycielek! Whisbear w 2014 roku zyskało tytuł zabawki roku! Co więcej, marka ta dostała wiele innych znanych i cenionych nagród.

Szumiące Misie marki Whisbear

Producent oferuje przede wszystkim Szumiącego Misia Whisbear, którego na co dzień wybierają zarówno specjaliści z dziedziny medycyny, jak również sami rodzice. Co jeszcze ich wyróżnia? Z pewnością dożywotnia gwarancja potwierdzająca fakt, jak bardzo producent jest pewny swoich produktów. Marka Whisbear na swoje zabawki sensoryczne uzyskała Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnościami w zasypianiu! Właśnie dlatego, możesz w pełni zaufać producentowi Whisbear odnośnie wszelkich produktów, jakie tylko oferują dla Twojego dziecka!

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Szumiące Misie są sztandarowymi produktami polskiej marki Whisbear założonej przez dwie młode mamy. Przytulanki te posiadają specjalny mechanizm, który po uruchomieniu włącza uspokajający szum, pomagający dzieciom w zasypianiu. Uspokajające właściwości Szumiących Misiów łączą się także z funkcją CRYsensor odpowiadającą za automatyczne włączanie szumów w momencie wykrycia płaczu niemowlęcia.

Jakie produkty Whisbear oferuje dzieciom i rodzicom?

Szumiące pluszaki to jednak nie jedyny produkt, który oferuje marka Whisbear. W swojej ofercie firma posiada także inne akcesoria dla dzieci pomagające w zasypianiu - między innymi otulacze cienkie i grube, płyty CD z relaksującą muzyką - jak i również gadżety pomocne każdej mamie takie jak T-shirty do karmienia albo poradniki napisane przez ekspertów z dziedziny psychologii oraz parentingu.

Zobacz przykładowe produkty firmy Whisbear:

Szumiący Miś CRYsensor - Whisbear - Arbuz

Szumiący Ptaszek - Whisbird - Szary

Szumiący Miś Classic - Whisbear - Czerwień

Wszystkie zabawki Whisbear

  • momscare
  • smallFoot
  • Goki
  • Tickit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl