Twiddle

Klocki dla najmłodszych marki Twiddle, wyróżniają się innowacyjną budową, która zezwoli na kompletną i kreatywną zabawę. Można z nich konstruować konkretne wzory, lub całkowicie oddać się sile wyobraźni, i tworzyć najrozmaitsze budowle.

Zawsze dopasowane - Twiddle

Łączenie klocków tej marki, jest wyjątkowo łatwe i komfortowe dla najmniejszych rączek - przeznaczone są one już dla dzieci, w wieku 3 lat. W naszej ofercie znajdują się klocki: o jednolitej barwie, multi color, a także świecące w ciemności.

Tym, co wyróżnia klocki Twiddle od tradycyjnych klocków, jest precyzja łączenia, możliwość przekręcania, ustawiania, tworzenia dowolnych budowli, liter, kształtów i wiele innych.
Takie zestawienie przyczyni się do pozytywnego rozwoju myślenia abstrakcyjnego, motoryki, inteligencji kognitywnej. Nieskończone możliwości układania, zezwolą na zawsze świetną zabawę, a także swoiste odstresowanie się po ciężkim dniu. To relaks sam w sobie dla młodszych i starszych. Zapraszamy zatem do zapoznania się z zestawami, dostępnymi w naszej ofercie.

Zobacz przykładowe produkty firmy Twiddle:

Edukacyjna Zabawka Fidget Twiddle - Blue

Edukacyjna Zabawka Fidget Twiddle- Silver

Edukacyjna Zabawka Fidget Twiddle - Glow in the Dark

Wszystkie zabawki Twiddle

  • momscare
  • smallFoot
  • Goki
  • Tickit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl