Mudpuppy

Uczyć się można na różne sposoby, między innymi poprzez zabawę. Bardzo dobrze wie o tym amerykańska marka zabawek Mudpuppy, która od lat zajmuje się produkcją produktów, jakie nie tylko przyciągają dziecięcą uwagę, ale przede wszystkim pomagają najmłodszym w przyswajaniu nowych informacji.

Zabawki edukacyjne Mudpuppy

Już od ponad dwudziestu lat firma Mudpuppy specjalizuje się w produkowaniu wysokiej jakości zabawek. Jej sztandarowym produktem są rozwijające gry edukacyjne dla dzieci. Mają one różne formy - zarówno tradycyjnych planszówek, jak i mniej skomplikowanych układanek. Dzięki temu w szerokiej ofercie marki znajdują się świetne prezenty dla dzieci w każdym wieku.

Gry planszowe dla najmłodszych firmy Mudpuppy wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania. Każda z nich mieści się w grubym, kartonowym opakowaniu. Same elementy puzzli, układanek albo planszówek przyciągają dziecięcą uwagę żywymi, wyrazistymi kolorami oraz przyjaznymi motywami - dla przykładu zwierzątkami albo postaciami z najpopularniejszych kreskówek.

Zobacz przykładowe produkty firmy Mudpuppy:

Puzzle do nauki liczenia od 1-10 - Mudpuppy

Puzzle podłogowe - Mudpuppy - Zamek Księżniczki

Puzzle Mudpuppy - świecące w ciemności - Jednorożce

Wszystkie zabawki Mudpuppy

  • momscare
  • smallFoot
  • Goki
  • Tickit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl