Janod

Janod to marka sama w sobie, która zapewne każdemu słusznie kojarzy się z jedynymi w swoim rodzaju zabawkami. Cechuje je unikalny design oraz najwyższa jakość wykonania. Głównym tworzywem, z którego są wykonywane jest drewno, aczkolwiek nie tylko, można spotkać również inne, naturalne materiały.

Dziecięce marzenia spełniają się, gdyż zabawki w pełni zajmują czas i dostarczą mnóstwa przyjemności. Janod to kilkadziesiąt lat tradycji oraz doświadczenia w zakresie projektowania zabawek. Można znaleźć wśród nich bardziej klasyczne egzemplarze, w stylu drewnianych klocków, jak i bardzo innowacyjne zabawki interaktywne. Produkcja ma miejsce we Francji i warto dodać, że zabawki tworzone są przez profesjonalnych projektantów w tej branży. Pewne charakterystyczne elementy, wzornictwo są powtarzalne, a wręcz stanowią znak rozpoznawczy marki Janod.

Co ważne w przypadku produktów dla dzieci, spełniają one wszelkie, bardzo restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Do tego są wykonane z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, aby były w pełni bezpieczne dla najmłodszych.

Przeznaczenie zabawek Janod

Ich przeznaczeniem jest nie tylko zajmowanie czasu dziecka, by miało ono zajęcie i nie nudziło się. Chodzi tu o coś więcej, a mianowicie o walory edukacyjne. To właśnie dzięki nim dziecko ma możliwość podczas zabawy rozwinąć wiele umiejętności, np. poprawie ulegają zdolności manualne, nauka rozpoznawania kształtów, kolorów. To także odpowiedni wpływ na sferę intelektualną, rozwijanie pamięci oraz umiejętności logicznego myślenia. Nie można zapomnieć o nabywaniu podczas zabawy z innymi dziećmi kompetencji społecznych.

Zobacz przykładowe produkty firmy Janod:

Walizeczka z narzędziami Janod

Zestaw instrumentów Janod

Wózek chodzik Janod

Wszystkie zabawki Janod

  • momscare
  • smallFoot
  • Goki
  • Tickit
do góry
{nocache:e4bd93b4f36aa2642553f37aa22da315#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl