Bioserie

Marka Bioserie jest producentem wyjątkowych zabawek przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Zabawki są robione wyłącznie z roślin i nie ma w nich nawet grama ropy naftowej, więc bardzo różnią się od tradycyjnych produktów dla maluchów. Wszystkie produkty tej marki wyróżniają się ciekawym, dość minimalistycznym designem oraz niezwykle żywymi kolorami. Łatwo też je utrzymać w czystości.

Bioserie – zabawki ekologiczne

Marka Bioserie wie, jak ważne jest zdrowie dziecka i dlatego wszystkie swoje produkty dla niemowląt wykonuje z bioplastiku, czyli w 100% z zasobów roślinnych. Wykorzystuje do tego specjalną mieszankę modyfikowanego kwasu mlekowego, a jednocześnie nie dodaje substancji petrochemicznych. Poświadczeniem tego faktu jest uzyskany certyfikat USDA. Gryzaki dla maluchów oraz zabawki sensoryczne są tym samym w pełni bezpieczne w codziennym użytkowaniu, ponieważ nie zawierają żadnych szkodliwych składników typu BPA, ftalany, metale ciężkie, PVC bądź styreny.

Zabawki Bioserie są również przyjazne dla środowiska. Poddają się recyklingowi, ale przede wszystkim podczas ich produkcji uwalnia się znikoma ilość gazów cieplarnianych.

Zobacz przykładowe produkty firmy BieSerie:

Sorter 2 w 1 - BioSerie

Grzechotka - Dumbell Rattle - BioSerie

Piramidka kiwak - 2 in 1 Stacker - BioSerie

Wszystkie zabawki Bioserie

  • momscare
  • smallFoot
  • Goki
  • Tickit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl